Geoblog.pl    nmazurczyk    Podróże    Tajlandia - Kambodża - Wietnam - Laos - Tajlandia    Dezorganizacja, napięcie, karta

Dezorganizacja, napięcie, karta

Polska, Czarków

Niczego nowego nie napiszę - to co mnie właśnie spotyka to wielka dezorganizacja, harmider i stres przedwyjazdowy. Oczywiście nic nie jest jeszcze spakowane, plecak i ubrania dopiero zamierzam kupic. Jutro wyjazd! Jedyna pozytywna rzecz, która się dziś wydarzyła to przysłanie karty do bankomatu, z którą był mały problem - zgubiłam ją przedwczoraj gdzieś na ulicy i pani z banku stwierdziła, że wyrobienie i przysłanie nowej w ciągu 2 dni graniczy z cudem. A jednak!
No cóż. Jest to moja pierwsza tak daleka podróż i nie mam pojęcia na co się tak naprawdę przygotowac. Zbieram wszystko, co widnieje na listach ekwipunku już doświadczonych podróżników. Zobaczymy na ile się to przyda.
Jak na razie nic więcej nie mogę napisac. Pasta.. szczoteczka.. mydło.. itd. Ciekawe ile rzeczy zapomnę!

slowiki
slowiki - 2010-08-24 15:06
Hej! Mamy dokładnie to samo:D Pierwszy wyjazd do Azji, totalny stres i harmider:) Wylatujemy pojutrze do Hong Kongu i też robimy objazdówkę. Możliwe, że do zobaczenia gdzieś tam w Azji!:) Pozdrawiamy!

zula - 2010-08-24 15:20
Szczęśliwej drogi !!! i czekamy na opisy i zdjęcia...powodzenia

Zasoby: 10 wpisów10 2 komentarze2 0 zdjęć0 0 plików multimedialnych0